3Kropki.com Jak tworzymy nasze projekty?

Łączymy strategię, UX i design, by pomóc klientom wyjść poza schematem.
Krok 1

Research

Badanie otoczenia marki i określenie grup docelowych służą do dobrego określenia do kogo jest kierowany produkt i jak konkurencja formuje swój przekaz.

Kkor 2

Pomysł i strategia

Po pierwsze, chodzi o to żeby znaleźć złoty środek gdzie pasja Twoich odbiorców i propozycje marki się spotykaja. Co oni chcą co możesz im dać? Jaki unikatowy kontent możesz im zaproponować żeby zdobyć ich lokalność?

Step 3

Kreacja i Realizacja

Design i budowanie komunikacja marki to nasza specjalnolność. Język wizyalny i treść łączymy to razem żeby jeszcze lepiej przekazać to co masz do powiedzenia.

Step 4

Marketing i ...

Żeby się upewnić, że Twoi odbiorcy odnajdą Twój produkt. Przygotowaliśmy solidną strategię marketingową. Kanały których będziesz używał będą zależeć od Twojego biznesu i rodzaju kontentu, ale generalnie chodzi o mądrą dystrybucję i ciągły rozwój ...

Budujemy kampanie z ostrą jak brzytwa strategią by wycisnąć z Twojego budżetu jak najlepsze efekty. Z dużą kreatywnością powołujemy do życia pomysły. Nasze witryny, filmy, kampanie i copywriting budują historię marki. Korzystając z nowoczesnych technologii budujemy witryny i aplikacje, które robią wrażenie i są funkcjonalne. Nasz dynamiczny team od marketingu używa wielu wyspecjalizowanych technik, by zapewnić ruch na twojej stronie, zaangażować odbiorców i wprowadzać odpowiednie treści.